קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

אודותינו

חברת אוטודוקס. הוקמה בשנת 1989 על ידי שאול אשל ונתנאל אשל, בשנת 2000 פתח בנו נתנאל את חברת אוטודוקס 2000 בע"מ. אשר הוקמה על בסיס החברה הישנה וכיום  פעילה בתחום יבוא שיווק והפצת מוצרים ציוד וכלים בענף הרכב והיא  אשר פיתחה והגתה את המותג קאר-פיקס יחד עם שאול אשל אביו.

שאול אשל – פחח רכב, צבעי רכב, ואחד ממתאימי הצבע המקורי הראשונים בארץ שאול הינו אחד מראשוני ענף הצבע המודרני בארץ עוד בשנות ה 70  טרם התפתחות שוק הצבע בארץ, בטרם כניסת מכונות הצבע לארץ לא ניתן היה לגוון צבעים מקוריים והצבעים היו דוהים עם הזמן, התאמת הצבע הייתה אומנות,מכל הארץ היו מגיעים בעלי מקצוע לצורך ביצוע התאמות צבע והכנת צבעים אצל שאול…

שאול התחיל את פעילותו בענף הרכב בארץ עוד משנת 1954 – הוא עסק בשנות ה-60 ביצור והקמת סירות פיברגלס לוספות ועד היום הוא עוד נוסע עם הוספה המיתולוגית (הגרוטאה) שעברה מספר גלגולים. שאול אשל בעל ידע נרחב בתחום הצבע והפחחות לרכב. והוא האדם העומד מאחורי המוצר קאר פיקס:

  • שאול היה מבין הראשונים להביא לארץ את תנורי הצבע והחדיר שיטות עבודה ומוצרים חדשים משנות ה-80.
  • עמד בראש חברת אוטודוקס צבעים בע"מ , העוסקת ביבוא ושיווק חומרי עזר לצבע וכלי עבודה וכיום מייבא ומשווק למוסכים ומשמש יועץ לחברת אוטודוקס 2000 בכל פעילותה ועם המותג קאר פיקס.
  • שאול הינו בעל ניסיון אישי של למעלה מ-40 שנה בתחום הצבע בארץ, מבין המייסדים בתחום.
  • גם היום שאול מייבא ומשווק מוצרים למפיצים בענף הרכב.
  • בזכות ניסיונו העשיר של שאול  קנה לעצמו שם של "מומחה" בתחום התאמת הצבע לגוון המקורי של הרכב, בעיה הקיימת גם היום בקרב אנשי המקצוע בתחום הצבע בארץ.
  • שאול השתתף בעצמו  ושלח בעלי מקצוע לסמינרים והשתלמויות בארץ ובחו"ל אצל החברות המובילות בעולם שם הוצגו שיטות העבודה החדשניות בהם עובדים בעלי המקצוע כיום.
  • שאול מוכר בענף הצבעים בכל חלקי הארץ כאחד הראשונים והטוב שבהם בתחום הצבע.
    • בשימוש במוצרי קאר פיקס אתה נהנה מכל הידע והמוניטין של שאול ושל חברת אוטודוקס, וחוסך הרבה זמן וכסף על תחזוקה צבע הרכב שלך.

ניתן לפנות אל שאול או אלעד  בשאלות בין השעות 15:00-17:00
בטלפון:
073-3745013
או לשלוח מייל לכתובת החברה :
[email protected]  

 

בנו נתנאל אשל לאחר סיום שרותו הצבאי בשנת 1989 כקצין בח"א, החליט שעליהם להפוך ממפיצים קטנים ליבואנים ובשלב הראשון החליטו לייבא לארץ את אחד מתנורי הצבע הראשונים לצביעת רכב, עם בסיס מים (קליטת האבק), ובגודל של מעל 7 מטרים, גובה מעל הממוצע תאורה ייחודית ודלת פניאומאטית, התנור חולל מהפך באזור תל- אביב וצבעי הרכב מכל האזור הגיעו והשתמשו בתנור על בסיס השכרה לפי תיקון דבר יצירתי לכשעצמו

מעבר להשכרת התנור בעלי המקצוע היו קונים את כל מוצרי הצביעה לצורכי העבודה בחנות הקיימת עד היום.

עם כניסתו של הבן לעסק החלה החברה לייבא מוצרים חדשים וחדשניים לענף ויצגה סוכנויות מובילות מאירופה שאת חלקם היא מייצגת עד היום בנוסף השתתפה החברה בתערוכות והייתה מובילה בארץ בתחום החדשנות.

חברת אוטודוקס הייתה הראשונה החל משנת 1989 אשר בעצם  "לימדה" את ענף הרכב שעבד עד אז בדרכים מיושנות ואיטיות איך לבצע עבודה עם צבעים וחומרים מודרניים ושיטות צביעה חדישות שרק החל שיווקם בחו"ל. החברה לקחה על חשבונה בעלי מקצוע להשתלמויות בחו"ל ושדרגה את ידיעותיהם המקצועיות החברה, גם ערכה סמינרים מקצועיים בארץ ואף החדירה את שיטת הצביעה והמוצרים לחברת כמו אגד, הארגז, מרכבים רכבת ישראל ועוד…

לאורך שנות ה-90 החברה צמחה באופן מהיר והייתה מובילה ודינאמית בענף, בשנת 2000 צמצמה החברה את פעילותה והתרכזה בשיווק בעיקר באזור המרכז וחילקה את פעילותה לפעילות יבוא שיווק והפצה למוסכים ולקוחות פרטיים (אוטודוקס 2000 בע"מ). שיווק והפצה – למפיצים וסוחרים (שאול אשל).

החברה כיום נותנת שירות ללקוחות בעלי מוסכים ובעלי מקצוע מענף הפחחות והצבע באזור המרכז יחד עם הפצה למשווקים הנעשית בנפרד למפיצים שונים ברחבי הארץ.

המוצר מותג קאר פיקס, נולד כמיזם כללי הבא לתת מענה לדרישה הולכת וגוברת של בעלי רכב לתקן בעצמם נזקים קוסמטיים מקוריים לצורך שמירה על ערך הרכב ומראהו האסתטי, פוליסת הביטוח המכילה בתוכה סעיף "השתתפות העצמית" גובות מחיר גבוהה מבעלי הרכב ולא כדאי לבעל הרכב כלכלית "לתקן" דרך הפוליסה את הנזקים האלו וכך נוצר מצב שרוב ברכבים נותרים מוזנחים ולא כלכלי לבצע תיקונים חיצוניים קוסמטיים ואחרים ללא תשלום ההשתתפות העצמית שמהווה מחסום לאנשים לתחזק את רכבם.כמו כן עד היום אף גוף לא הרים את הכפפה והסכים "ללמד" את בעלי הרכב כמו בבית איך לתקן את צבע רכבם… היום זה קל, כן אז קדימה לתקן…

החומרים לתיקון רכב עם השנים עברו תהליך של מקצועיות ואיכותם עלתה והם הפכו יותר ויותר קלים לשימוש דבר שמאפשר היום לאנשים באמצעות חב' אוטודוקס וערכות קאר פיקס ומוצרי החברה לתקן בעצמם את רכבם.

המוצר מותג קאר פיקס, נולד כמיזם לבעלי רכבים פרטיים שרוצים לתקן את הפגמים האסטטיים בצבע החיצוני
בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה,המוצר קאר פיקס בא לתת מענה לדרישה ההולכת וגוברת של בעלי רכב לתקן
בעצמם נזקים קוסמטיים מקוריים לצורך שמירה על ערך הרכב ומראהו האסתטי. התופעה של תיקון עצמי
(D.I.Y) התחילה בארצות הברית בתחום תיקוני הבית והתרחבה גם לתחום תיקוני הרכב ובכלל. בארץ ובעולם
פוליסות הביטוח המקיף (למי שיש) מכילות בתוכן סעיף "השתתפות העצמית" גובות מחיר גבוהה מבעלי הרכב
בגין השתתפות זאת והופכת את התיקון הקטן והמציק לבעל הרכב ללא כלכלי "לתקן" דרך הפוליסה נזקים אלו
וכך נוצר מצב שרוב הרכבים חדשים וגם חדשים פחות (כפי שניתן לראות בכבישים) נותרים מוזנחים עקב
מחסום כספי זה. היום ישנו פתרון מצוין. עד היום אף גוף לא הרים את הכפפה והסכים "ללמד" את בעלי הרכב
כמו בבית איך לתקן את צבע רכבם… היום זה קל, חברת אוטודוקס 2000 ושאול אשל,
לקחו על עצמה את המיזם ומאפשרים כיום לבעלי רכבים חדשים וחדשים פחות לשמור על רכבם.


הרגשה של כמו חדש, במחיר ממש מצחיק…….וזה ממש קל? כן! אז קדימה לתקן….

 

דילוג לתוכן