קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

מוסך רכבי אספנות

ברוכים הבאים ל-CarFix – מוסך המכוניות המוביל לרכבי אספנות!

ב-CarFix, אנו מעריכים את המורשת של מכוניות קלאסיות ומכוניות אספנות, בדיוק כמוך. אנו מבינים שכלי רכב אלה הם יותר מסתם אמצעי תחבורה; הם תשוקה, מורשת ועדות לאבולוציה של מצוינות בתחום הרכב.

לרשת CarFix מוסך רכבי אספנות ייחודי לחובבי רכבים קלאסים המחפשים איכות ושירות יוצאת דופן.

עם צוות של אנשי מקצוע מסור החולקים את האהבה שלכם למכוניות אספנות, אנו מתגאים במתן טיפול ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה.

Classic cars

בין אם אתה בעל מכונית קלאסית הזקוקה לשיקום, או רק זקוק לתחזוקת רכב האספנות שלך, לקאר פיקס צוות מומחים בעלי ידע ומיומנות להנעיק לך סל שירותים נרחב יעודי לרכבי אספנות.

תיקון רכב אספנות קאר פיקס!

לקבלת הצעה אטרקטיבית מקצועית ולא פחות חשוב: הוגנת, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר אלינו למספר 054780078 על מנת לקבל ייעוץ מנצח + שירות מעל המצופה:

ערכים ושירותים של מוסך רכבי האספנות מבית קאר פיקס

Vintage Classic Car Cleaning

שיקום כלי רכב אספנות

אנשי צוות המוסך שלנו מיומנים ומביאים את המומחיות והמסירות שלהם לכל פרויקט שיקום רכב אספנות, ומפיחים חיים חדשים ברכבים שמעולם לא הגיעה השעה שלהם לרדת מהכביש. אנו משתמשים בשיטות ובחומרים המשובחים ביותר כדי לשמור על האותנטיות של כל רכב אספנות, תוך החזרת כל פרט ופרט לתפארתו המקורית.

תחזוקה ושירותי השבחה

אנו מכירים בכך ששמירה על שלמותה של מכונית אספנות כרוכה ביותר מסתם שירות מזדמן. זו הסיבה שאנו מספקים תוכנית תחזוקה בהתאמה אישית המותאמת לצרכים הייחודיים של כל רכב אספנות, מה שמבטיח שהמכונית הקלאסית שלכם תשמר בצורה הטובה ביותר במשך שנים רבות.

צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור לשמר את המורשת של רכב האספנות שלך. ברוכים הבאים למשפחת CarFix!

 

פרוייקטים שלנו לדוגמא מפינוק רכבי אספנות

דילוג לתוכן