קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

פוליש ווקס לרכב מחיר

מחירי פוליש ווקס לרכב השונים : כיצד לבחור את האפשרות הטובה ביותר ומה משפיע על פוליש ווקס לרכב מחיר?

ווקס לרכב הוא חיוני לשמירה והגנה על צבעי הרכב. עם שפע של מותגים וסוגי שעווה הזמינים בשוק, זה יכול להיות קשה לקבוע איזה ווקס מתאים לצרכים שלכם ולתקציב.

האם שווה לעשות פוליש ווקס לרכב בכול מחיר?

במאמר זה, נסקור את מחירי השעווה השונים לרכב וניתן לך כמה טיפים לבחירת האפשרות הטובה ביותר.

סוגי הווקס פוליש והסיבה למחירים השונים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של פוליש ווקס לרכב ובמחיר שונה: ווקס להדבקה, ווקס נוזלי וווקס ספריי. לכל סוג  הווקס פוליש יתרונות וחסרונות משלו ומחירם משתנים בהתאם לאיכות, לעמידות ולתוצאות המתקבלות.

ווקס משחה
ווקס משחה נחשבות בדרך כלל לשעווה מסורתית ומציעות הגנה מעולה וברק מתמשך. לעתים קרובות הם מעט יותר קשים ליישום ולהסרה מאשר שעווה נוזלית או תרסיס, אך בדרך כלל מציעים עמידות טובה יותר. מחירי שעוות הדבק נעים בדרך כלל בין 50 ל-500 ש"ח, תלוי במותג ובאיכות.
ווקס נוזלי
קל יותר למריחה ולהסירה מאשר שעווה במשחה, אך ייתכן שלא יציע את אותה עמידות והגנה. שעווה נוזלית מועדפת לרוב בשל קלות השימוש שלהן ויכולתן להעניק גימור מבריק במהירות. המחירים של שעווה נוזלית נעים בדרך כלל בין 40 ל-350 ש"ח.
ווקס ספריי
ווקס ספריי הוא הקל ביותר למריחה והוא מתאים במיוחד לאנשים המחפשים פתרון מהיר להעניק למכונית שלהם מתיחת פנים חפוזה. ווקס זה בדרך כלל מציע פחות הגנה ועמידות מאשר משחה או שעווה נוזלית, אך הוא אידיאלי לתחזוקה שוטפת. מחירי ווקס ספריי בדרך כלל נע בין 20 ל-150 ש"ח.
דילוג לתוכן