קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

לצבוע את הרכב עשה זאת בעצמך

ההכנות לצבוע את האוטו בשיטת עשה זאת בעצמך או לצביעת רכב במוסך מהווה 90 אחוז מהעבודה! לכן אל תקלו בהכנות ראש והשקיעו את מירב המאמצים באימונים על מנת לנצח בקלות ובמהירות בקרב!

לצבוע את האוטו עשה זאת בעצמך מתחילה קודם בהכנות מקדימות:

  1. מצאו מקום המתאים לצביעה. כדי לצבוע רכב בצורה בטוחה ויסודית, תזדקקו לאזור עבודה סגור אך יחד עם זאת עם אוורור מעולה, אבק מינימלי, תאורה מספיקה בחלל הצביעה, והרבה מקום לעבוד סביב הרכב.
  2. יש צורך לכסות את החלק הפנימי של סביבת העבודה שלך עם ברזנט פלסטיק כדי למנוע כתמים מיותרים ולהפחית את כמות האבק שעלולה ליפול על שכבת הצבע שלך כשהיא מתייבשת.
  3. אל תזניחו את אמצעי הבטיחות. כאשר אתם עושים צביעת רכב במתכונת עשה זאת בעצמך אין סיבה לא להיזהר כמו בעל מקצוע.מוזמנים לגשת לחנות המוסך של קארפיקס על מנת לרכוש מעבר לצבע המושלם לרכב שלכם:  אקדח ריסוס, כלי השיוף וכלים אחרים הדרושים לעבודה. מעל הכל, אתם צריכים לקנות מסכת נשימה, ולוודא שאתם יודעים לבצע בה שימוש נכון.
    בחרו מסיכת נשימה שתוכננה ונמכרת לשימוש בצביעת רכב בלבד!
    משקפי מגן, כפפות ניטריל וסרבל פלסטיק חד פעמי.
    עיין בסעיף פריטים דרושים בתחתית עמוד זה לקבלת רשימה מלאה של פריטים הדרושים לעבודה זו.

זיהוי הצבע ורכישתו

בחרו בצבע שזהה לצבע המקורי של הרגב. אם תרצו, תוכלו להתאים את שכבת הצבע החדשה לישנה על ידי התייחסות לקוד הצבע של המכונית (מאוד מומלץ).

אתם תמצאו את קוד הצבע על לוחית תעודת ההתאמה מתחת למכסה המנוע. תוכלו למצוא גם את המספר הסידורי של הרכב וכן מידע חיוני נוסף באותו המקום. קוד הצבע עשוי להיות מצוין בחלק הפנימי של דלת הנהג, ליד המקום שבו מצוין מידע כגון לחץ אוויר אידיאלי בצמיגים ושאר מידע מהיצרן לבעל הרכב.

Car wrapping, foil or film color palette, nobody
קוד הצבע עשוי להיות מצוין בחלק הפנימי של דלת הנהג, ליד המקום שבו מצוין מידע כגון לחץ אוויר אידיאלי בצמיגים, או תחת מכסה המנוע בצד.

הצגו את קוד הצבע לקאר פיקס שמוכרת צבע לרכב שעובר ערבוב מדוייק על ידי מערכת דיגיטלית כדי לקבל את הגוון הנכון.

אם אינכם מוצאים את קוד הצבע, פנו ליצרן הרכב כדי לנסות להשיגו או אלינו בקאר פיקס נשמח לסייע לכם.

בקאר פיקס יש לנו יכולות טכנולוגיות מתקדמותלזהות צבעי רכב פיזית במוסך במידה ומדובר ברכב עם צבע שאין עליו פרטים אודות גוון הצבע של הרכב.

כמובן, אתה יכול לצבוע את המכונית שלך בצבע אחר לגמרי אם אתה רוצה!

איתור קוד צבע רכב
איתור קוד צבע רכב

טיפול באזורים דהויים עד כדי חלודה

אזור צבע דהוי שפיתח חלודה יש ללטש היטב על מנת לגרד את כל החלודה באזור.

הורדת שכבות הצבע המקוריות

יש לשייף את צבע הרכב, אם אתם מספיק מקצועניים ניתן גם להגיע לחשיפת מתכת הרכב, אך ניתן גם להסתפק בשיוף קל של שכבות הלקה.

שטיפת הרכב

הרכב לא צריך להיות "רק נקי" לצביעה מחדש, אלה מלוטש היטב. אתo יכולים לשטוף אותו ביד או ללכת לשטיפת מכוניות מקצועית לבחירתכם.

יחד עם זאת מומלץ שהליטוש והשטיפה יעשו במקום סמוך או אפילו בחלל מקום הצביעה על מנת לא לצבור אבק על פח הרכב בין לבין.

הורדת פלסטיקים וכיסוי במסקנטייפ

יש לפרק ככול הניתן את חלקי הפלאסטיקה הניתנים להורדה, במידה ויש פלסטיקים עקשיים להורדה שקלו פשוט לעטוף אותם במסקנטייפ או כל חומר הגנה אחר מפני התזת חומר הצביעה.

צביעת רכב בעצמך רגע האמת

קיימות מספר שיטות לצביעת הרכב בצורה עצמאית:

מדחס: מדחס מצויד במייבש חיוני כדי לספק אוויר יבש ולמנוע מים מלהגיע לצבע במהלך היישום.

אקדח התזת צבע: חשוב להשקיע באקדח צבע מקצועי ואיכותי. לרשותכם שתי אפשרויות: דגם עם כוס תחתית (המאפשר להוסיף פילטר כדי למנוע מחלקיקי צבע להגיע לקצה הריסוס) ומסנן אוויר שמתחבר בין צינור האוויר לאקדח להוצאת מים שהצטברו. מסנן אוויר נוסף זה מבטיח שלחות לא תיכנס לאוויר, גם אם המסנן ביציאת המדחס אינו פועל בצורה מושלמת. אקדח צבע עם כוס עליונה הוא הטוב ביותר לצביעת גג הרכב ולגימורים ממתכת. זה גם מקל על קבלת שכבת צבע אחידה במהירות. עם זאת, יש צורך לסנן את הצבע לפני שמזיגים אותו לכוס העליונה. מקצועני צביעת רכב מעדיפים סוג זה של אקדח.

ליטוש ידני או עם מכונה של הצבע

יש ללטש בצורה עדינה את הצבע על מנת ששכבת הצבע תהיה אחידה וחלקה.

בתום הצביעה לאחר שהצבע התייבש

ריסוס 2 שכבות של לכה שקופה. בין כל שכבה יש לבצע ליטוש.

דילוג לתוכן