קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

תיקון רכב לאחר תאונה

תיקון רכב לאחר תאונה

תיקון רכב לאחר תאונה הוא בהחלט אופציה גם במקרים של תיקון רכב בתאונה קשה בה נפתחו קריות האוויר.

ניתן לשקם רכבים ובמחירים הגונים, מוסך הסדר המוצע על ידי סוכן הביטוח לרוב ינפח לכם את עלות תיקון הרכב לאחר התאונה מכיוון שסוכני הביטוח וחברות הביטוח מתוגמלות על ידי מוסכי ההסדר.

תיקון רכב לאחר תאונה עושים רק עם קאר פיקס!

לקבלת הצעה אטרקטיבית מקצועית ולא פחות חשוב: הוגנת, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס למטה או להתקשר אלינו למספר 054780078 על מנת לקבל ייעוץ מנצח + שירות מעל המצופה:

תיקון רכב לאחר תאונה דגשים וערכי קאר פיקס

Car repair

בטיחות תחילה לפני תיקון קוסמטי שלאחר תאונה

מכונאי מקצועי מטעם קאר פיקס יבצע הערכה יסודית של הנזק. לא רק על תיקון בעיות גלויות כמו שקעים ושריטות ומה שירצה אתכם ברמה האסטטית. חיוני לבדוק אם יש בעיות בטיחות שנוסעות מהתאונה שיש לתקן, כגון נזק בשלדת המכונית (שאסי),בעיות קטנות שונות שיכולות להחמיר עם הזמן ולגרום לנזקים אשר יובילו אתכם בעתיד לתיקונים הרבה יותר יקרים במוסך.

הצעת מחיר לתיקון הרכב שעבר תאונה

לאחר הערכת הנזק, קאר פיקס תעניק לכם הצעת מחיר עבור עבודת התיקון של הרכב לשיקומו מהתאונה. ההצעה תכלול עלויות העבודה וכל החלקים שיש להחליף ונפרט אותה ככול הניתן, כמובן שאנו פה לכל שאלה שנשאלת על מנת שלא יישארו לכם מקום לחידות.

תיקון הרכב בפועל והחזרתי ליום שלפני התאונה

קאר פיקס תתחיל לעבוד בזריזות ובמקצועיות על המכונית שלכם לאחר אישור הצעת המחיר ואישור על תחילת עבודה. בהתאם להיקף הנזק, תיקונים יכולים להימשך בין מספר ימים למספר שבועות אנו נעשה כל מאמץ לבצע את המוטל עלינו במהירות המרבית.

נסיעת מבחן ובדיקת שביעות רצונו של הלקוח מתיקון ושיקום הרכב

לאחר שנבצע נסיעת מבחן ונוודא שהתיקון צלח לא רק אסטטית אלה גם בטוח שוב לנהיגה נזמין אתכם למוסך לבדיקה מחודשת יחדיו, לאחר מכן אתם יכולים לנסוע ברכב המחודש שלכם לשלום 🙂 אנו נלווה אתכם ונייעץ לכם כמובן גם אחרי תהליך תיקון הרכב מתאונה, אתם מעתה חלק ממשפחת קאר פיקס!

דילוג לתוכן