קאר פיקס המרכז להשבחת רכבים: תושיה 17 תל אביב | האחים מסלאויטה 6

תיקון שריטות עמוקות ברכב

תיקון שריטות עמוקות ברכב הם כבר ממש לא לוקסוס כמו תיקון שריטות רגילות ברכב ומדוע? שריטה עמוקה בצביעת הרכב שלכם היא פצצה מתקתקת.

לא רק ששירטה עמוקה כבר ממש לא מעט פגם אסטטי אלה שהיא משפיעה גם מעבר למראה הכללי של הרכב, אם לא תתקנו את השריטה העמוקה שלכם ברכב היא יכולה לגרום לקורוזיה ולנזקים נוספים אשר יפגעו בפך הרכב. 

חיוני לתקן שריטות משמעותיות ברכב כדי לשמור על ערכו ולמנוע בעיות ארוכות טווח והתפשטות הקורוזיה מעבר לשריטה העמוקה אשר הורידה את השכבה שמגינה על פך הרכב.

הערכת עומק השריטה

הערכת היקף הנזק היא השלב הראשוני בתיקון שריטות עמוקות האם מדובר בתיקון שפשוף קל ברכב או יש צורך בעבודה יסודית? שריטה החודרת לשכבה השקופה וחושפת את שכבת הבסיס או אפילו את המתכת הבסיסית מחייבת תהליך תיקון נרחב יותר מאשר שריטה שטחית. אם הציפורן שלכם נקעת בחריץ השריטה כאשר אתם מגרדים בעדינות, ככל הנראה מדובר בשריטה משמעותית הדורשת טיפול מקצועי.

Carfix: הבחירה האולטימטיבית לשירותי תיקון שריטות לרכב

שיטות עשה זאת בעצמך לתיקון שריטות עמוקות

יש בקאר פיקס פתרונות נוחים לכל כיס ואנו גם מוכרים ערכות מיוחדות למי שחפץ לתקן שריטה עמוקה באופן עצמאי, פנו אלינו בווצאפ/ טלפון או באמצעות טופס ההרשמה לאתר ונדאג להתאים לכם את הערכה היעודית לפתרון הבעיה שלכם.

שימוש בערכת תיקון שריטות: ערכות לתיקון שריטות המכילות נייר זכוכית, תרכובת שפשוף ותרכובת הברקה זמינות לרכישה. עקבו אחר ההוראות המצורפות כדי להעלים ביעילות את השריטה בכדי לצבוע את הרכב.

טכניקה זו כרוכה בשימוש בנייר זכוכית עדין ומים כדי לשפשפף בעדינות את האזור הפגוע. השכבה השקופה אשר נפגמה מוסרת על ידי התזת חול רטוב.

מריחת צבע טאצ'-אפ: לאחר שיוף וניקוי האזור הפגוע, יש למרוח צבע לרכב תואם בזהירות. השתמשו במברשת קטנה או אפליקטור כדי למלא את השריטה ולאחר מכן לשלב את הצבע בצורה הומוגנית.

יישום שכבה שקופה / פוליש ווקס לרכב: לאחר שבצעתם את צביעת הרכב והצבע התייבש, אטמו והגנו על האזור שממנו הוסרה השריטה על ידי מריחת שכבה שקופה של פוליש. לאחר שהלקה השקופה התייבשה, יש ללטש ולשלב את הגימור עם תרכובת הברקה נוספת.

זכרו ששיטות עשה זאת בעצמך עשויות שלא להניב תוצאות מקצועיות, במיוחד עבור שריטות משמעותיות. אם אתם לא בטוחים בעצמכם לגבי ביצוע תיקונים כגון אלו, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי.

 

תיקון שריטות עמוקות ברכב אפשרויות לתיקונים מקצועיים אצל קאר פיקס

תיקון שריטה עמוקה לרכב לעיתים קרובות מצריך טיפול מקצועי ופה קאר פיקס נכנסת לתמונה!

לטכנאים המקצועיים בקאר פיקס  יש את הידע, הציוד והניסיון הדרושים כדי לשחזר את צבעי הרכב שלכם ביעילות להעלים את השריטות ולמנוע את המחרת המצב. בקאר פיקס אנו משתמשים בטכניקות מתקדמות כגון התאמת צבעים ומיזוג בסביבת עמודה יעודית בכדי להבטיח תיקון חלק ומושלם.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, פניה לא עולה כסף, מקסימום תרוויחו 🙂

דילוג לתוכן